O mnie

Słodkie Rewolucje to dziewczyna o imieniu Paulina,którzy wszyscy nazywają Paulą. Jest rodowitą górowianką urodzoną pod koniec lat 80-tych.Miała być prawnikiem lub dentystką a została bankowcem. Spośród wielu pasji i zainteresowań to głównie pieczenie podbiło jej serce. Już jako nastolatka stała z boku i przyglądała się słodkim wypiekom przygotowywanych przez mamę i babcię.Do założenia bloga namówili ją znajomi,którzy degustowali jej słodkości i bardzo chwalili.

Ciasta,ciasteczka i inne wypieki to jej perełki,dlatego też sama je fotografuje i zamieszcza na stronie.Nie posługuje się na chwilę obecną żadnym profesjonalnym sprzętem czy osobą,która pomaga w robieniu zdjęć.Sama wszystko wymyśla od początku do końca.
Dodatkowo zrobiła kursy dietetyka,doradcy żywieniowego i psychodietetyka w związku z czym na stronie powstała nowa FIT kategoria ze zdrowymi słodkościami

Marzy o założeniu swojej własnej cukierni,w której każdy znajdzie "coś" dla siebie. Czy to będzie osoba na diecie bezglutenowej,beznabiałowej czy też osoba będąca weganinem. Pragnę trafić do każdego z Was i mam nadzieję,że marzenie się spełni :)

Serdecznie zapraszam i dziękuję za polubienie i odwiedziny mojej strony.

UWAGA!!! Zabraniam kopiowania zdjęć i umieszczania ich na innych portalach typu zszywka itp.nie przypisuj sobie czyjejś własności. Wszystkie zdjęcia oraz opisy są mojego autorstwa.


2 komentarze:

  1. Trzymam kciuki za spełnienie marzenia :-)
    Sama wiem, że mimo przeciwności, wielu rzucanych kłód pod nogi, oraz niestety słów jakie słyszy się od innych - jest to możliwe, bo właśnie jedno z moich marzeń się spełnia ;-) Chociaż... właściwie ja je spełniam, bo trzeba w to mocno wierzyć, odważyć się i zrobić ten pierwszy krok, a kolejne będą jego konsekwencją :-)
    Pozdrawiam serdecznie i kibicuję
    Asia

    OdpowiedzUsuń